Blog Yazarak Para Kazanmak! Dünyanın Parasını Kazanın…

Sevgili arkadaşlar, blog yazarak para kazanılır mı demeyin! Öyle bir kazanılır ki, dudağınız bile uçuklayabilir!

 • Nasıl mı? Okumaya devam edin, çok şaşıracaksınız!…

 

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Blog Yazarak Reklamlardan Para Kazanma Yolları

Millet durduk yere mi kendisine internet sitesi açıp blog yazıyorlar arkadaş? Tabi ki hayır, asıl amaçları para kazanmak! Aşağıda sizin için bazı örnek blog siteler verdim, bu sitelerin içinde öyleleri var ki ayda binlerce lirayı cebe indiriyor! Üstelik sadece blog yazarak!…

 • https://musaozsari.com/
 • https://www.timurdemir.com.tr/
 • http://wpmavi.com/
 • http://www.hizliadam.com/

Bunlar, blog yazarlığı şeklinde Google‘da aratıldığında ilk çıkan isimler ve blog siteleri, bunlar gibi yüzlercesi hatta binlercesi var! Bir çoğu ayda deli gibi para kazanıyor!…

Soru: İyi de bu insanlar yani blog yazarları ne yapıyor da bu kadar çok para kazanıyorlar?

Cevap: Sadece ve sadece yazı yazarak yani sadece blog sitelerine içerik girerek!…

Soru: Sizde bu insanların arasına girip, hemen bugün açacağınız bir blog sitesi sayesinde internetten deli gibi para kazanmak ister misiniz?

Cevap: Büyük bir hevesle EVET! EVET! binlerce kez EVET! dediğinizi duyar gibiyim!

O halde şimdi size anlatacaklarımı çok iyi okuyun ve hemen uygulamaya geçerek, internet üzerinden blog yazarak para kazanma çalışmalarına başlayın!

 

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır

Kitap Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Şimdi size blog yazarak para kazanmak nasıl mümkün hale gelir, bunun bazı yollarını anlatacağım! Bu bölümü iyi takip edin arkadaşlar, hadi başlayalım!

 1. Google AdSense: Blogunuzu açın, yazılarınızı yazmaya başlayın, sonra blogunuza dünyanın en büyük reklam ağlarından olan Google AdSense reklamlarını alın ve hemen içeriğinizden para kazanmaya başlayın! Ne kadar çok yazı, o kadar çok para 😉
 2. Gelir Ortaklığı, diğer bir adı ile Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing): Bloguzu açın, yazılarınızı yazmaya başlayın, internet üzerinde satışı olan ürünlere ücretsiz ortak olun ve blogunuzda bu ürünler hakkında tanıtım yapın. Daha sonra gelsin paralar! (Detaylarını ve bu işi nasıl yapacağınızı ilerleyen satırlarda bulacaksınız.)
 3. Sponsor: Blog sitenizi açın, yazılarınızı yazmaya başlayın ve kendinizi geliştirin, blogunuzla alakalı sizi fark eden markalar blogunuza sponsor olsun ve çatır çatır sponsor parası kazanın!
 4. Blog satışı: Blogunuzu açın, yazılarınızı yazın, içeriğinizi zenginleştirin, kendinizi ve blogunuzu geliştirin ve de en sonunda blogunuzu binlerce belki de on binlerce liraya satın!
 5. Alanında Uzman Ol: Kendinize bir konu seçin, o konu hakkında blog açın, yazı yazmaya başlayın, daha çok yazı yazın, kendinizi daha çok geliştirin ve artık insanların gözünde, malum konu hakkında uzman olun! İnsanlar sizden fikir ve proje satın alsın!
 6. Serbest Meslek Blogu: Bir fotografçı, bir logo tasarımcısı, bir moda tasarımcısı, bir araba modifiye ustası, bir çevirmen, bir söz yazarı, bir müzisyen, bir kameraman, bir teknik servis sorumlusu, bir şoför, bir hamal, bir web tasarımcısı, bir ne olursanız olun hiç önemli değil! Bir blog açın ve uzman olduğunuz konu hakkında yazmaya başlayın! İnsanlar sizi internette bulsun ve size iş yaptırsın, iş versin, blog siteniz üzerinden sayısız müşteri bulun ve dünyanın parasını kazanın!
 7. E-Ticaret Yap: İnternet üzerinden ticareti yani alış verişi yapılan herhangi bir konu hakkında blog açın, yazmaya başlayın ve yattığınız yerden para kazanın!

Bunların hepsi bugün binlerce kişi tarafından yapılan modeller. Hiç birisi hayal ürünü ya da sizin hayallerinizi süslemek için yazılan şeyler değil! Yukarıda örneğini verdiğim siteleri ziyaret ederseniz ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız!

Biliyorum bunları yapmak belli bir tecrübe ve bilgi birimi gerektiriyor ve siz bunlara henüz sahip değilsiniz! “Hatta bırakın yazıyı, kompozisyon bile yazamam diyorsunuz!” Korkmayın ve merak etmeyin, bir çok kişi tıpkı sizin gibi… Bu bilgilere ve tecrübeye nasıl sahip olacağınızı çok iyi biliyorum!

Hazır olun, cevap çok basit!

Cevap: Blog Kazançları Eğitimi ile…

 

Nedir Bu Blog Kazançları Eğitimi?

Blog Kazançları Eğitimi, yukarıda saydığım yöntemlerden para kazanabilmeniz için size gerekli olan bilgi birikimini ve edinmeniz gereken tecrübeyi, sadece ve sadece saatler içinde aktaran mükemmel ötesi bir eğitimdir! Anlamadınız biliyorum, bu yüzden biraz daha detaylı anlatmak istiyorum!

Hemen şu videoyu izleyin, bu videoda her şeyi dakikalar içinde öğreneceksiniz!
İzlemek için tıklayın!

Videoyu izlediniz ve artık Blog Kazançları Eğitimi’nin ne olduğunu, ne için kurulduğunu ve neye hizmet ettiğini çok iyi biliyorsunuz! Eğer halen anlamadıysanız, sizin için bir kez daha anlatmak istiyorum!

 • Bakın arkadaşlar, yukarıdaki blog sahipleri dünyanın parasını kazanıyor demiştim hatırlıyor musunuz?
 • Peki ama ne yapıyorlar da bu kadar çok para kazanıyorlar diye ikinci bir soru daha sormuştum, hemen peşine de bazı kazanç yolları göstermiştim!

İşte bu kazanç yollarını hayata geçirebilmeniz için mutlaka ama mutlaka bir uzman yardımına ihtiyacınız var! Hiç boşuna uğraşmayın, yukarıdaki siteler size pek yardımcı olmazlar, olduklarını söylerler ama emin olun ki asıl kilit noktayı hep kendilerine saklarlar, asla söylemezler!

İşte burada ihtiyacınız olan en önemli şey Blog Kazançları gibi bir eğitimdir. Blog Kazançları eğitmeni de aynı yukarıdaki gibi bu işi ustaca yapabilen birisidir. Ama bu eğitmen tüm bunların yanı sıra, bu işin nasıl yapılacağını insanlara öğreterek çok daha fazla para kazanabileceğini biliyor ve tam olarak da bunu yapıyor. Eğitmen sistemi kurmuş ve koltuğuna uzanmış kazandığı paraya bakıyor! Bunu sizde yapabilirsiniz, bu işin nasıl olduğunu öğrenebilir ve sizde insanlara bu tarz konularda bilgilerinizi satabilirsiniz!

 • Unutma, güç senin içinde 🙂

Blog Kazançları Eğitimi’ni bugün alıp işe başlayabilir ve bir kaç gün içinde blog yazarak para kazanma adımına geçebilirsiniz…

Hadi şimdi hemen buraya tıklayın ve eğitime ulaşarak bu mükemmel eğitimi tamamlayın!

 


 

Önemli Uyarı!

Unutmayın arkadaşlar, birileri kafanızı karıştırabilir, internetten para mı kazanılır, hele hele blog yazmak da neymiş diyebilir! Bunlar internetten bi’ haber kişiler, bunların ne dediklerine önem verirseniz; çok değil, kısa zaman sonra en yakın dostlarınız blog yazarak veya başka bir yolla internetten para kazandıklarında çok ama çok pişman olabilirsiniz. Bu elbette göreceli bir konu, herkes internette para kazanacak diye bir kural da yok tabi ki ama şu gerçeği herkesin görmesi lazım! Yukarıdaki adamlar, bu blogları:

 • Babalarının hayrına mı işletiyor?
 • Babalarının hayrına mı yazıp duruyorlar?
 • Babalarının hayrına mı el emeği göz nuru harfleri, kelimeleri, cümleleri, sayfaları, siteleri oluşturup insanlara sunuyorlar?

Tabi ki tek amaçları var, o da internetten blog yazarak para kazanmak… Kim aksini söylerse bil ki yalan söylüyor! (İstisnalar hariç).

Öyle ki hangi konu olursa olsun, hangi alan olursa olsun, birileri internete bir şeyler yazıyorsa mutlaka işin ucunda para var demektir. Yine istisnalar hariç, bugün hayrına eğitim veren, özel ders veren kaç kişi var söyler misiniz bana? Yok denecek kadar az hatta yok bile denebilir…

Artık herkesin derdi para olmuş, herkes para kazanmak istiyor; bildiği, gördüğü, duyduğu her şeyi paraya çevirmek istiyor! Bunun en güzel yolu da tabi ki blog yazmaktan geçiyor! Bunlar maalesef hayatın gerçekleri olmuş…

 • İşte bu yüzden artık sizin de benim de bu pastadan payımızı alma vaktimiz gelmedi mi?

Hemen şimdi benim yaptığım gibi bu eğitimi tamamlayın ve blog yazarak para kazanmanın tadını çıkartın! Unutmayın, sizin gibi bu ve bunun gibi yazıları okuyan onlarca, yüzlerce, yakında binlerce hatta milyonlarca insan olacak. Bu işe ne kadar önce girerseniz o kadar çok kazançlı olacağınızı söylememe sanırım gerek bile yok. Vakit nakittir diye boşuna dememişler, ne kadar erken başlarsanız o kadar çok bilgili, tecrübeli, kısacası eğitimli olursunuz ve rakiplerinizi ezer geçersin! Benden söylemesi sevgili dostlarım, tercih elbette sizin!

Yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı mutlaka bekliyorum. Neler düşünüyorsunuz bu makalem hakkında, size faydası oldu mu, yoksa sizi hayal kırıklığına mı uğrattım merak ediyorum. 🙂 Bir kaç kelimelik de olsa yorumlarınızı mutlaka bırakın ve sizden sonra burayı ziyaret eden kişilere ışık tutun!

Bana özel olarak söylemek istediklerinizi iletişim sayfasındaki form aracılığı ile ulaştırabilirsiniz. Öyle ümit ediyorum ki bu makale ile blog yazarak internetten para kazanma yolları konusunda kafanızdaki bir çok soruyu yanıtladım! Yoksa yanılıyor muyum, ne dersiniz?

Bu yazının oluşturma tarihi 9 Ekim 2016, son güncelleme tarihi ise 18 Ağustos 2017’dir.

“Blog Yazarak Para Kazanmak! Dünyanın Parasını Kazanın…” hakkında 16 yorum

 1. hastalık takip

  Blogumu açmamın üzerinden kısa bir zaman geçtikten sonra reklam almaya başladım , blogumu inceleyebilirsiniz.

 2. Çok güzel bir makale olmuş. Ellerinize sağlık. İnternetten kolay para kazanma yolları için bu siteye de göz atabilirsiniz.

 3. Benim aklım tamamen çelinmiş durumda arkadaş! Sen bizlere bunu yazarken bile inceden inceye zaten damara veriyorsun. Okuyucuyu tatmin edici ve heyecanlandırıcı bir yazı olmuş. Hemide samimi… 🙂 Emeğine klavye’ne kurban, ufkumu açtın!

 4. Blog yazarak para kazanmak üzerine gördüğüm en faydalı yazılardan bir tanesi, admin ellerine sağlık güzel iş çıkmış ortaya ve farklı açıdan elee alınmış konu, tebriklerr

  1. Güzel yorumlar için teşekkür ederiz, elimizden geldiğince gerçekçi ve net olmaya çalışıyoruz, çalışıyorum…

  1. Desteğinize sürekli ihtiyacımız var, bize ne kadar çok destek olursanız, o kadar çok bu ve bunun gibi içerikler girmek için vakit ayırabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir