Tamamı Türkçe ve Sorunsuz Şekilde Ödeme Alabileceğiniz Anket Firmaları İçin Tıklayınız!

 

Blog Yazarak Para Kazanmak! Dünyanın Parasını Kazanın…

 

Sevgili arkadaşlar, blog yazarak para kazanılır mı demeyin! Öyle bir kazanılır ki, dudağınız bile uçuklayabilir! Nasıl mı? Okumaya devam edin…

Blog Yazarak İnternetten Para Kazanmak

Millet durduk yere mi kendisine internet sitesi açıp blog yazıyorlar arkadaş? Tabi ki hayır, asıl amaçları para kazanmak! Aşağıda senin için bazı örnek blog sitelerini belirttim, bu sitelerin içinde öyleleri var ki ayda binlerce lirayı cebe indiriyor! Üstelik sadece blog yazarak!…

 • https://musaozsari.com/
 • https://www.timurdemir.com.tr/
 • http://www.onlinedarphane.org/
 • http://wpmavi.com/
 • http://www.hizliadam.com/

Bunlar, blog yazarlığı şeklinde Google’da aratıldığında ilk çıkan isimler ve blog siteleri, bunlar gibi yüzlercesi hatta binlercesi var! Bir çoğu ayda deli gibi para kazanıyor!…

İyi de bu insanlar yani blog yazarları ne yapıyor da bu kadar çok para kazanıyorlar?

Cevap: Sadece ve sadece yazı yazarak yani sadece blog sitelerine içerik girerek yani yazı yazarak!…

 • Sende bu insanların arasına katılmak ister misin? İnternetten hemen bugün açacağın bir blog sitesi ile internet üzerinden deli gibi para kazanmak ister misin?
 • Büyük bir hevesle EVET EVET ve yine EVET dediğini duyar gibiyim! O halde şimdi sana anlatacaklarımı çok iyi oku ve hemen uygulamaya geçerek, internet üzerinden blog yazarak para kazanmaya başla!

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır

Şimdi sana blog yazarak nasıl para kazanılır bunun bazı yollarını anlatacağım, burayı iyi takip et!

 1. Google Adsense: Blogunu aç, yazını yazmaya başla, sonra bloguna dünyanın en büyük reklam ağlarından olan Google Adsense reklamlarını al ve hemen para kazanmaya başla! Ne kadar çok yazı, o kadar çok para 😉
 2. Gelir Ortaklığı, diğer bir adı ile Satış Ortaklığı: Blogu aç, yazı yazmaya başla, internet üzerinde satışı olan ürünlere ortak ol ve blogunda bu ürünler hakkında tanıtım yap. Daha sonra gelsin paralar! (Detaylarını ilerleyen satırlarda bulacaksın.)
 3. Sponsor: Blog siteni aç, yazını yazmaya başla ve kendini geliştir, blogunla alakalı seni fark eden markalar bloguna sponsor olsun ve çatır çatır sponsor parası kazan!
 4. Blog satışı: Blog aç, yazı yaz, içeriği zenginleştir, kendini ve blogu geliştir ve de en sonunda blogu binlerce belki de on binlerce liraya sat!
 5. Alanında Uzman Ol: Kendine bir konu seç, o konu hakkında blog aç, yazı yazmaya başla, daha çok yazı yaz, kendini daha çok geliştir ve artık insanların gözünde, malum konu hakkında uzman ol! İnsanlar senden fikir ve proje satın alsın!
 6. Serbest Meslek Blogu: Bir fotografçı, bir logo tasarımcısı, bir moda tasarımcısı, bir araba modifiye ustası, bir çevirmen, bir söz yazarı, bir müzisyen, bir kameraman, bir teknik servis sorumlusu, bir şoför, bir hamal, bir web tasarımcısı, bir ne olursan ol hiç önemli değil! Ne olursan ol ve bir blog aç ve uzman olduğun konu hakkında yazmaya başla! İnsanlar seni internette bulsun ve sana iş yaptırsın, iş versin, blog siten üzerinden sayısız müşterini bul ve dünyanın parasını kazan!
 7. E-Ticaret Yap: İnternet üzerinden ticareti yani alış verişi yapılan herhangi bir konu hakkında blog aç, yazmaya başla ve yattığın yerden para kazan!

Bunların hepsi bugün binlerce kişi tarafından yapılan modeller. Hiç birisi hayal ürünü ya da senin hayallerini süslemek için yazılan şeyler değil! Yukarıda örneğini verdiğim siteleri ziyaret edersen ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın! Biliyorum bunları yapmak belli bir tecrübe ve bilgi birimi gerektiriyor ve sen bunlara henüz sahip değilsin! Hatta ben, bırakın yazıyı kompozisyon bile yazamam diyorsun!

Korkma ve merak etme, bir çok kişi tıpkı senin gibi… Bu bilgilere ve tecrübeye nasıl sahip olacağını çok iyi biliyorum!

Hazır ol, cevap çok basit! Blog Kazançları Eğitimi ile…

Nedir Bu Blog Kazançları Eğitimi?

Blog kazançları eğitimi, yukarıda saydığım yöntemleri yapman için sana gerekli olan bilgi birikimini ve edinmen gereken tecrübeyi, sadece ve sadece saatler içinde aktaran mükemmel ötesi bir eğitimdir! Anlamadın biliyorum, bu yüzden biraz daha detaylı anlatmak istiyorum!

Hemen şu videoyu izle, bu videoda her şeyi dakikalar içinde öğreneceksin! İzlemek için buraya tıkla!

Videoyu izledin ve artık Blog Kazançlarının ne olduğunu, ne için kurulduğunu ve neye hizmet ettiğini çok iyi biliyorsun! Eğer halen anlamadıysan, senin için bir kez daha anlatmak istiyorum!

Bak sevgili dostum, yukarıdaki blog sahipleri dünyanın parasını kazanıyor demiştim hatırlıyor musun? Peki ama ne yapıyorlar da bu kadar çok para kazanıyorlar diye ikinci bir soru daha sormuştum, hemen peşine de bazı kazanç yolları göstermiştim! İşte bu kazanç yollarını hayata geçirebilmen için mutlaka ama mutlaka bir uzman yardımını ihtiyacın var!…

Hiç boşuna uğraşma, yukarıdaki siteler sana pek yardımcı olmazlar, olduklarını söylerler ama emin ol ki asıl kilit noktayı hep kendilerine saklarlar asla söylemezler!

İşte burada ihtiyacın olan en önemli şey Blog Kazançları gibi bir eğitimdir. Blog kazançları eğitmeni de aynı yukarıdaki gibi bu işi ustaca yapabilen birisidir. Ama bu eğitmen bunu yapmak yerine, bu işin nasıl yapılacağını insanlara öğreterek çok daha fazla para kazanabileceğini biliyor ve tam olarak da bunu yapıyor. Eğitmen sistemi kurmuş ve koltuğuna uzanmış kazandığı paraya bakıyor! Bunu sende yapabilirsin, bu işin nasıl olduğunu öğrenebilir ve sende insanlara bu tarz konularda bilgilerini satabilirsin! Unutma güç senin içinde 🙂

Blog Kazançları Eğitimini alıp bugün işe başlayabilir ve bir kaç gün içinde blog yazarak para kazanma adımına geçebilirsin. Blog kazançlarına hemen ulaşmak için buraya tıklaman yeterli!

Unutma!…

Birileri senin kafanı karıştırabilir, internetten para mı kazanılır, hele hele blog yazmak da neymiş diyebilir! Bunlar internetten bi haber kişiler, bunların ne dediklerine önem verirsen, çok değil kısa zaman sonra en yakın dostların blog yazarak veya başka bir yolla internetten para kazandıklarında çok ama çok pişman olabilirsin. Bu elbette göreceli bir konu, herkes internette para kazanacak diye bir kural da yok tabi ki ama şu gerçeği herkesin görmesi lazım! Yukarıdaki adamlar, bu blogları babalarının hayrına mı işletiyor, babalarının hayrına mı yazıp duruyorlar, babalarının hayrına mı el emeği göz nuru harfleri, kelimeleri, cümleleri, sayfaları, siteleri oluşturup insanlara sunuyorlar? Tabi ki tek amaçları var, o da internetten blog yazarak para kazanmak… Kim aksini söylerse bil ki yalan söylüyor (İstisnalar hariç).

Öyle ki hangi konu olursa olsun, hangi alan olursa olsun, birileri internete bir şeyler yazıyorsa mutlaka işin ucunda para var demektir. Yine istisnalar hariç, bugün hayrına eğitim veren, özel ders veren kaç kişi var söyler misiniz bana? Yok denecek kadar az hatta yok bile denebilir.. Artık herkesin derdi para olmuş, herkes para kazanmak istiyor; bildiği, gördüğü, duyduğu her şeyi paraya çevirmek istiyor! Bunun en güzel yolu da tabi ki blog yazmaktan geçiyor! Bunlar maalesef hayatın gerçekleri olmuş, dönüşü oldukça zor! İşte bu yüzden, artık senin de benim de bu pastadan payımızı alma vaktimiz gelmedi mi?

Hemen şimdi benim yaptığım gibi bu eğitimi tamamla ve blog yazarak para kazanmanın tadını çıkart! Eğitime ulaşmak için aşağıdaki eğitim logosuna tıklaman yeterli! Unutma senin gibi bu ve bunun gibi yazıları okuyan onlarca, yüzlerce, yakında binlerce hatta on binlerce insan olacak. Bu işe ne kadar önce girersen o kadar çok kazançlı olacağını söylememe sanırım gerek bile yok. Vakit nakittir diye boşuna dememişler, ne kadar erken başlarsan o kadar çok bilgili, tecrübeli, kısacası eğitimli olursun ve rakiplerini ezer geçersin! Benden söylemesi sevgili dostum, tercih elbette senin! Aşağıdaki logodan eğitime hemen ulaşabilirsin.

Yorumlarını ve paylaşımlarını mutlaka bekliyorum. Neler düşünüyorsun bu yazım hakkında, sana faydası oldu mu, yoksa seni hayal kırıklığına mı uğrattım 🙂 merak ediyorum. Bir kaç kelimelik de olsa yorumlarını mutlaka bırak ve senden sonra burayı ziyaret eden kişilere ışık tut!

Bana özel olarak söylemek istediklerini iletişim sayfasındaki form aracılığı ile ulaştırabilirsin. Öyle ümit ediyorum ki bu makale ile blog yazarak internetten para kazanma yolları konusunda kafandaki bir çok soruyu yanıtladım! Yoksa yanılıyor muyum, ne dersin?

Kal sağlıcakla…

Bu yazının oluşturma tarihi 9 Ekim 2016, son güncelleme tarihi ise 22 Haziran 2017’dir.

 
Sence bu sayfa kaç yıldız hak eder?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
 

12 thoughts on “Blog Yazarak Para Kazanmak! Dünyanın Parasını Kazanın…

  1. Desteğinize sürekli ihtiyacımız var, bize ne kadar çok destek olursanız, o kadar çok bu ve bunun gibi içerikler girmek için vakit ayırabiliriz.

 1. Blog yazarak para kazanmak üzerine gördüğüm en faydalı yazılardan bir tanesi, admin ellerine sağlık güzel iş çıkmış ortaya ve farklı açıdan elee alınmış konu, tebriklerr

  1. Güzel yorumlar için teşekkür ederiz, elimizden geldiğince gerçekçi ve net olmaya çalışıyoruz, çalışıyorum…

 2. Yazı yazarak para kazanabilirsiniz. Ayda 600 TL ile 2000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

 3. Benim aklım tamamen çelinmiş durumda arkadaş! Sen bizlere bunu yazarken bile inceden inceye zaten damara veriyorsun. Okuyucuyu tatmin edici ve heyecanlandırıcı bir yazı olmuş. Hemide samimi… 🙂 Emeğine klavye’ne kurban, ufkumu açtın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
 
 
 
1.758 kez görüntülendi!