İçeriğe geç

Parakazanmayollarim.Com’da yazar olmaya ne dersiniz?

Değerli Dostlar Merhaba,

Kurulduğumuz günden bu yana para kazanma yolları üzerine güncel bilgiler vermeye çalışıyoruz. Yazdığımız her makalenin arkasında durmaya büyük özen gösteriyor ve insanları doğru bir şekilde internetten para kazanma yolları ile buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bunun bir getirisi olarak da, bu günden itibaren web sitemizde yazar olmak isteyen tüm arkadaşlarımızın, tüm ziyaretçilerimizin yani sizler gibi tüm değerli dostlarımızın başvurularını almaya başlıyoruz. Bu günden itibaren, parakazanmayollarim.com’da içerik girebilmek yani makale yazabilmek için başvuru yapabileceksiniz.

Korkmayın, 🙂 sizlerde hiç bir özel şart aramıyoruz, hiç bir olağan üstü bilgi birikimi, zeka vs. hiç bir şey istemiyoruz. Tek istediğimiz şey, gerçekten internetten para kazanma yollarını öğrenmek ve insanlara bu yolları öğretmek isteyen, gözleri ışıl ışıl parlayan insanlar… 7’den 70’e tüm küçüklerimizin ve büyüklerimizin başvurularını bekliyoruz.

Gerekli olan tüm eğitimi sizlere vereceğiz, iyi bir yazar olmak için yapılması gereken her şeyi size elimizden geldiğince aktarmaya çalışacağız. Bu sayede umuyoruz ki büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz!

Başvurularınızı hemen aşağıdaki form aracılığı ile ya da iletişim sayfamız yardımı ile yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuruları hemen değerlendirmeye almaya çalışacağız!

İlginiz için şimdiden teşekkürlerimizi sunuyor, hayırlı ve bol bereketli günler diliyoruz.

Hüseyin KANMAZ

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.