İçeriğe geç

Çok Zengin Olmak İstiyorum Diyenlere Kolay Zengin Olma Yolları!

Zengin olma ile alakalı, uzun zamandır bir makale hazırlamayı düşünüyordum, kısmet bugüneymiş arkadaşlar. Hepiniz bu özel makaleme hoş geldiniz diyerek işe başlamak istiyorum. Bu makalemde sizlere internetten çok zengin olmak istiyorum diyenlere elimden geldiğince kolay yoldan zengin olmanın yollarını anlatmaya çalışacağım.

 • Hadi biraz beyin fırtınası yapalım ne dersiniz? 🙂

 

Çok Zengin Olmak İstiyorum

Çok Zengin Olmak İstiyorum

Neredeyse bu dünyada tanıdığım hemen hemen herkes bir şekilde zengin olmak istiyorum diyor, hemde bu zenginlik öyle böyle değil, çok zengin olmak istiyorum şeklinde eklemeler de yapıyorlar. Yani kişiye zengin olmak yetmiyor, çok ama çok zengin olmak istiyor, düşünebiliyor musunuz?!

Aslında haksız da sayılmaz, günümüz teknolojisi sayesinde insanlar maalesef aşırı şekilde başkalarına özendirilerek yaşıyorlar. Özellikle Türk televizyon dünyasında yapılan o anlamsız ve işe yaramaz dizilerin neredeyse tamamı zenginlik üzerine kurulu olduğu için, insanımız bu kişilere özenmekte haksız sayılmaz, sayılamaz. Çünkü yurdum insanının bu tür saçma sapan işlerle kendini yoksun hissetmesi birilerinin işine geliyor. Tüketim çılgınlığı dediğimiz şey tam olarak bu noktada devreye giriyor ve benim güzel ülkemin güzel insanları belki de hayatı boyunca asla kullanmayacağı, asla istemeyeceği “bir kez olsa da denesem” dahi demeyeceği şeylere özlem duyuyor, bu gereksiz şeyleri istiyor. Bu tür şeylerin anahtarı da pek tabi ki para dediğimiz o illet şeyden geçiyor.

Türkiye’nin ekseriyeti asgari ücret ve civarında gelir elde ettiği için bu tür şeylere harcayacak parayı pek tabi ki bulamıyor. İşte bu noktada benim canım ülkemin güzel insanları çeşitli arayışlar içine giriyor ve acaba nasıl zengin olurum şeklinde ummalı bir çalışma içine giriyor.

Kıymetli dostlarım, şunu açık bir şekilde söylemek isterim ki; eğer ana, baba, dededen kalan bir şey yoksa, “kolay yoldan zengin olmak” öyle bir anda ulaşılabilecek, yapılabilecek bir şey değildir. Biliyorum bunun aksini söylememi bekliyorsunuz, size biraz sonra göstereceğim yöntemlerle hemen zengin olabilirsiniz dememi bekliyorsunuz… Hayır arkadaşlar, sizi saçma sapan vaatlerle oyalamak kesinlikle bana göre değil, bunu önceki makalelerimi okuyarak görebilirsiniz. Eğer zengin olmak bu kadar kolay olsaydı, dünyada fakir insan kalmazdı. Ne demek istediğimi bir kaç paragraf içerisinde anlayacaksınız…

 • Bu giriş bilgilerinden sonra artık asıl konumuza girelim ve işe başlayalım arkadaşlar!

 

Zengin Olmanın Yolları

Değerli dostlarım, bu satıra kadar okuduğunuza göre bundan sonrasını da eksiksiz okuyacağınızı düşündüğüm için elimden geldiğince detaylı ve gerçekçi bir şekilde anlatımlarıma devam edeceğim. Şimdi anlatacağım yöntemleri daha önceden duymuş hatta denemiş olabilirsiniz ancak bir de benden dinlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Size tam 6 adet para kazanma yolu göstereceğim, bu yollar yardımıyla hızlı bir şekilde çalışmalara başlayabilir ve sabırlı davrandığınız müddetçe istediğiniz noktaya er ya da geç ulaşabilirsiniz yani zengin olabilirsiniz!…

 • Hadi başlayalım!…

 

Affiliate Marketing ile Zengin Olma Yollarını Deneyin!

Affiliate Marketing ile Zengin Olma Yolları

Bir çok makalemde bu yöntemden bahsettim arkadaşlar. Affiliate marketing yani günümüz Türkçe’si ile satış ortaklığı sistemi sizi zengin edebilir. Bunu laf olsun diye söylemiyorum, bu işi yaparak paranın dibine vuran o kadar çok insan var ki anlatamayacağım kadar çok…

Satış ortaklığı nedir diyecek olursak, A ürün sahibi, B de müşteri olsun. A yani ürün sahibi, ürünlerini doğrudan B’ye yani müşteriye satıyor. Ancak tek başına satabileceği maksimum ürün sayısı 10 adet olsun. Şimdi A ve B’nin yanına bir de C ekleyelim, C de satış ortağı olsun. Yani A’nın ürünlerini belli bir komisyon oranı karşılığında B’ye satan kişi olsun.

 • Bu durumda ortaya şöyle bir sonuç çıkıyor:

A tek başına maksimum 10 adet ürün satabilirken, C ile birleştiğinde bu oran 20‘ye çıkıyor. Çünkü tıpkı C’de A gibi 10 adet ürün satışı yapabiliyor. Sonuç olarak, A yani ürün sahibi herhangi bir ürünü günde/ayda/yılda maksimum 10 adet satabilirken, bu oran C’nin yani satış ortağının yardımıyla %100 artıyor ve iki katına çıkıyor. Bu durum hem A’nın hem de C’nin işine yarıyor. A, ekstra hiç bir çaba harcamadan ürünlerini satıyor, C ise sadece ürün satışına aracı yani ortak olduğu için arka plandaki hiç bir işle uğraşmak zorunda kalmıyor. Yani ürünün; faturası, kargosu, vergisi vb. hiç bir işle uğraşmak zorunda kalmıyor.

Bu durumdan en çok kârlı çıkan kişi kim diyecek olursak; A, satış ortağı sayısını arttırdığı müddetçe ürün satışları da artacağı için oldukça şanslı bir konumda yer alıyor. C ise ne kadar çok satış yaparsa o kadar çok gelir elde ettiği ve arka planda yer alan bir çok işle uğraşmak zorunda kalmadığı için bence çok daha şanslı bir konumda bulunuyor. Kısacası her iki taraf, A’da C’de bu durumdan son derece memnun oluyor arkadaşlar.

Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) Yöntemi ile Nasıl Zengin Olunur?

Bu oldukça uzun bir konu olduğu için, bir kaç paragrafla burada size anlatmam maalesef mümkün değil. Ayrıca bunun nasıl mümkün olabileceğine dair internette bir çok kaynak ve sözde eğitim seti var. Ancak size tavsiyem tabi ki OnlineDarphane V5.00 Eğitimi olacaktır. OnlineDarphane Eğitimlerini bu denli güvenli kılan şey ise 2009 yılında Eğitimlere başlamış ve halen devam ediyor olmasıdır. Yani gönül rahatlığı ile bu eğitim setinden yararlanabilirsiniz…

Buna ek olarak sizlere tamamen ücretsiz olarak verdiğim Satış Ortaklığı Derslerine göz atabilirsiniz:

 1.  DERS #01 “Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Nedir?”
 2.  DERS #02 “Neden Satış Ortaklığı Yapmalıyım?”
 3.  DERS #03 “Yabancı Satış Ortaklığı Ağları Hangileridir?”
 4.  DERS #04 “Yerli Satış Ortaklığı Ağları Hangileridir?”
 5.  DERS #05 “Satış Ortaklığı Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim?”
 6.  DERS #06 “Satış Ortaklığı Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?”
 7.  DERS #07 “Satış Ortaklığı İçin Web Sitesi Olması Gerekli Midir?”
 8.  DERS #08 “Satış Ortaklığında En Çok Kazandıran Ürünler Hangileridir?”

OnlineDarphane V5.00 Eğitimi ve yukarıda bağlantılarını verdiğim ücretsiz dersler, size ürün sahibi mi yoksa satış ortağı mı olma konusunda etkin fikirler verecektir. Bunun yanı sıra ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi bu iki eğitimde bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın diyerek diğer yöntemimize geçiyorum arkadaşlar…

 

Blog Yazarlığı ile Zengin Olma Yollarını Deneyin!

Blog Yazarlığı ile Zengin Olma Yolları

Çoğu yerde blog yazarlığı, satış ortaklığının bir alt kolu olarak tanıtılmaktadır. Evet blog yazarlığı ve satış ortaklığı yöntemini bir arada kullandığınızda çok yüksek oranda kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak benim burada anlatmak istediğim şey, blog yazarlığı yaparak çok daha fazla kazançlar elde edebileceğiniz gerçeğidir arkadaşlar…

Blog yazarlığı ile para kazanmak, hatta bu işten zengin olmak kulağa çok uzak geliyor, biliyorum. Ancak gerçekler çok farklı arkadaşlar, blog yazarlığını kullanarak yüksek oranda kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca blog yazarlığı dediğimiz şey; sadece bir blog açıp, içini olabildiğince çok yazı ile doldurmak değildir. Çoğu kişi bu işi böyle biliyor ancak blog yazarlığı, çektiği fotoğrafları paylaşan kişilere de deniyor. Instagram bu iş için bu aralar oldukça popüler bir sosyal ağ merkezi. Hadi şimdi blog yazarlığı yaparak nasıl para kazanabilir bunlara bakalım…

Blog Yazarlığı Yöntemi ile Nasıl Zengin Olunur?

Blog yazarlığı kendi içinde bir çok yöntemi de barından muazzam bir para kazanma yöntemidir arkadaşlar. Eğer biraz sonra detaylarını vereceğim seçenekleri bir arada kullanabilirseniz, sadece blog yazarlığı yöntemini kullanarak ciddi oranda gelir elde edebilirsiniz!

 1. Google AdSense: Her blogun olmazsa olmazları arasında yer alan Google AdSense bizim için de önem arz ediyor. Google AdSense reklamları ile düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Google’da para eden yani Google aramalarında para eden bir konu seçip bunun üzerine blog paylaşımı yapmanızdır.
 2. Satış Ortaklığı: Google AdSense’den sonra hemen hemen her blogun bir şekilde içine girdiği bir yöntem olarak karşımıza çıkan satış ortaklığı yani affiliate marketing yukarıda da anlattığım gibi size çok güzel oranda gelir sağlayabilir. Bu oran öylesine yüksektir ki, sadece blog yazarlığı ve satış ortaklığı yöntemini bir arada kullanmanız bile size yetecektir. Buradaki tek şart, doğru zamanda doğru ürünün pazarlamasının yapılmasıdır arkadaşlar. Bunu zaten yukarıdaki eğitim ve dersler yardımıyla öğrenebileceğinizi biliyorsunuz.
 3. Sponsor: Eğer ciddi şekilde çalışmalarınıza devam eder ve blogunuzu orijinal içeriklerle geliştirebilirseniz bir çok sponsorunuz olabilir. Sponsordan kastım ise, blogunuz hangi içerikle alakalı ise onunla ilgili ürün ya da firma sahipleri sizinle iletişime geçip kendi ürünlerinin tanıtımını yapmanızı isteyeceklerdir. Bu da size nakit para olarak geri dönecektir. Kısacası kendinizi ve blogunuzu geliştirirseniz, size reklam vermek isteyen kişiler kapıda sıraya girecektir diyebilirim.

Saymış olduğum bu üç yöntemin yanı sıra, “Blog Satışı”, “Alan Uzmanlığı” ve “Serbest Meslek Blogu” gelmektedir, bunları daha detaylı incelemek için ise blog yazarak para kazanmak isimli makalemi okuyabilirsiniz.

Sonuç olarak blog yazarlığı ile 6 temel noktada gelir elde edebilirsiniz dostlarım, tabi ki bu yollarda kendi içlerinde bölünerek farklı farklı kazanç olanaklarına ayrılmaktadırlar. Ayrıca size yardımcı olacağını düşündüğüm ve Emre ECER’in ücretsiz olarak verdiği Blog Yazarlığı Derslerini de incelemenizi tavsiye ediyorum diyerek diğer yöntemimize geçiyorum arkadaşlar.

 1.  DERS #01 Blog Yazarlığı Nedir ve Nasıl Yapılır?
 2.  DERS #02 Blog Yazarak Nasıl ve Ne Kadar Para Kazanılır?
 3.  DERS #03 Neden Blog Yazarlığı Yapmalıyım?

 

E-Ticaret ile Zengin Olma Yollarını Deneyin!

E-Ticaret ile Zengin Olma Yolları

E-Ticaret ile Zengin Olma Yolları

Bir çok kişi e-ticaret denildiğinde arkasına bile bakmadan kaçıp gidiyor! 🙂 Oysa ki bu işten para kazanmak gerçek hayatta yapılan ticarete göre çok daha kolaydır. Öncelikle ticarette çok ama çok para olduğunu, işini sıkı şekilde takip eden hemen hemen herkesin bir şekilde zengin olduğunu kolaylıkla söyleyebilirim. Ama bu, “ben dükkan açtım ve artık zenginim” anlamına gelmiyor, gerçek anlamda insanların ihtiyacı olan bir sektör üzerine bir şeyler yaparsak bu mümkün olabilir. Örneğin, yeme-içme yani Gıda Sektörü üzerine açılan neredeyse her şey sizi bir nevi zengin edebilir; aynı şekilde Giyim Sektörü üzerine açılan dükkanlar da size çok yüksek oranda paralar kazandırabilir, özellikle bayan giyimi üzerine açılan bir mağazanın getirisi sadece size değil, yakın akrabalarınıza dahi yetebilir! 🙂

Tüm bunları yapabilmek için öncelikle ciddi anlamda sermaye sahibi olunması gerekir. Dükkan-Mazağa kirası ve sırf bu dükkanı tutmak için verilen hava yani bir nevi teminat parası dudak uçuklatan cinstendir. Mağazanın içini doldurmak için gerekli olan ürünlerden bahsetmiyorum bile, kısacası bir sürü masraf, emek ve vakit kaybı olarak nitelendirebiliriz.

E-Ticaret Yöntemi ile Nasıl Zengin Olunur?

Bu durumda yapılması gereken en iyi şey e-ticaret dediğimiz o müthiş çalışmaya yönelmektir. Biliyorum şu an madde yani bu yol pek size göre değil ama ticaretle uğraşmak isteyen, en azından ucunda da olsa tutmak isteyen o kadar çok kişi var ki, haddi hesabı yok desem yanlış olmaz herhalde…

Kıymetli dostlarım, e-ticaret ile para kazanabilmek için yapmanız gereken en iyi şey ciddi bir sektör belirlemenizdir. Benim size tavsiyem, parası çok olan şeylerden ziyade sevdiğiniz ve kullandığınız, daha doğrusu içinde olduğunuz en azından geçmiş dönemde bir şekilde tecrübe edindiğiniz ve günün birinde mutlaka bunu yapmalıyım dediğiniz bir alan üzerine yoğunlaşmanızdır. Çünkü sevdiğiniz işi yaparsanız, ekstra bir başarı daha elde etmiş olacaksınız.

Kendinize uygun bir sektör ve alan seçtikten sonra artık bir web sitesi sahibi olma zamanınız geldi demektir. Web siteniz için hazır e-ticaret alt yapısı veren firmalar var, bu firmalarla anlaşarak istediğiniz özellikte bir site yani e-ticaret mağazası hazırlatabilirsiniz. Web sitenizin adresini seçerken akılda kalan bir domain ismi seçmeniz de size ekstra fayda sağlayacaktır.

Sektörü, alanı ve alt yapıyı yani web sitesini hazırladıktan sonra sıra geldi satış yapmaya. Bu noktada ise Google AdWords imdadınıza yetişecek ve sizi doğrudan sattığınız ürünleri arayan kişilere yönlendirecektir. Google AdWords için yardım almak isterseniz, OnlineDarphane V5.00 Eğitiminin, #10 Numaralı Bölümüne göz atmanız yeterli olacaktır. (Ulaşmak için tıklayın!)

Sonuç olarak arkadaşlar, e-ticaret bir çok kişinin korkarak baktığı, bir çok kişinin de büyük bir hayranlıkla uzaktan izlediği ve keşke bende bu işten para kazanabilsem diyerek kendi kendini yeyip bitirdiği bir para kazanma yöntemidir. Bu yöntem yardımıyla abartmadan söylüyorum ki ciddi anlamda gelirler elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey zaten hazır alt yapılarla parmaklarınızın ucuna kadar geliyor, size sadece ürünleri pazarlamak kalıyor yani hem en basit hem en zor kısmı, bunu da kolay ya da zor yapmak isteğinize bağlı diyerek diğer yönteme geçiyorum arkadaşlar…

 

Google ile Zengin Olma Yollarını Deneyin!

Google ile Zengin Olma Yolları

Bilindiği üzere, neredeyse tüm bilgisayarların açılış sayfası Google olarak ayarlanmış durumda. Peki ama Google’ı bu kadar popüler kılan şey ne, Bing, Yahoo vb. bir çok arama motoru varken, neden herkes Google’ı kullanıyor hiç düşündünüz mü?

Ben çok düşündüm, çünkü Google arama yapan kullanıcısına kendince en doğru sonucu vermeye çalışıyor, bunu da yapabildiğini düşünüyorum. En basit ve gerçek örnek olarak bu makaleyi düşünebilirsiniz. Zengin olma ile alakalı herhangi bir arama yaparak buraya kadar ulaştınız ve bu satıra kadar okumaya devam ettiniz. Eğer ben size tüm bunları yaptırabildiysem ve siz halen bu satırları okuyabiliyorsanız, yazdıklarımda kesinlikle bir şeyler, bir doğruluk payı vardır ki Google sizi bana yönlendirmiştir…

Google Yöntemi ile Nasıl Zengin Olunur?

Asıl konumuz olan Google ile zengin olma yollarına gelecek olursak, bunun için size bir çok seçenek sunacağım. Merak etmeyin hepsi Google servisi olduğu için kesinlikle güvenilir olduğunu şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

 1. Google AdWords: Bir çok kişi Google AdWords dediğimiz reklam servisi ile geçimlerini sağlıyor. Bu öylesine yararlı bir sistem ki gerçek anlamda kişiyi zengin edebilir. Yapılması gereken tek şey, doğru zamanda doğru adımları atabilmekten geçiyor. Bir ürün ya da hizmet sahibi, ürününü ya da hizmetini Google AdWords yardımıyla günde milyonlarca kişiye ulaştırabiliyor. İnsanların aç olduğu bir pazar ürünü bulabilir ve sadece Google AdWords yardımıyla bu ürünü ya da hizmeti insanlara ulaştırarak dünyanın parasını kazanabilirsiniz.
 2. Google AdSense: Google AdSense’i, blog yazarlığı yönteminde anlattığım için detaylara girmeyeceğim arkadaşlar.
 3. Android İşletim Sistemi: Google’ın akıllı telefon ve tabletler için sunduğu yazılım olan Android İşletim Sistemi üzerinden bir çok kişi zengin oldu, üstelik bunun için küçük yatırımlar yaparak… Biliyorum “ben web sitesi bile kuramam sen bana Android’ten bahsediyorsun” diyorsunuz. Durun ve biraz düşünün, hiç kimse bu ve bunun gibi işleri annesinin karnında öğrenmedi, bir şekilde kendilerini geliştirdiler ve tüm dünyanın ilgisini & beğenisini kazanacak uygulamalar, oyunlar yapmaya başardılar. Eğer bu tür işlere biraz merakınız varsa bu yöntem tam size göredir diyebilirim.
 4. Google Yazılımları: Google sadece bir arama motorundan ibaret sanıyorsanız yanılıyorsunuz arkadaşlar. Arama motoru sadece buz dağının görünen kısmı, Google’ın bir de görünmeyen bölümü vardır ki asıl olaylar burada gerçekleşiyor. Dünyada ilk sürücüsüz aracı Google trafiğe çıkarttı, bunun ne anlama geldiğini düşünebiliyor musunuz? Peki dünyayı tam anlamıyla görsel bir şekilde insanlara sunan Google’ın kendisi değil mi? Bunun gibi bir çok servisi var Google’ın… Bu servisleri yani yazılımları kullanarak kendinize farklı alanlarda projeler üretebilir ve hiç ummadığınız bir alanda zengin olabilirsiniz.
 5. YouTube: YouTube, Google tarafından satın alındıktan sonra hızlı bir yükselişe geçti ve bir çok kişiyi zengin etti. Bu uzun bir madde ve kendi başına bir yöntem olduğu için ayrı bir başlık altında anlatmayı çok daha uygun buluyorum arkadaşlar.

 

YouTube ile Zengin Olma Yollarını Deneyin!

YouTube ile Zengin Olma Yolları

Dediğim gibi YouTube başlı başına bir dünya ve bu dünya her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyor… Merak etmeyin henüz treni kaçırmış sayılmazsınız, doğru konuyu seçtiğiniz taktirde YouTube üzerinden yüksek oranda gelir elde edebilirsiniz.

YouTube ile Nasıl Zengin Olunur?

Kıymetli arkadaşlar, YouTube dediğimiz sistem; insanların boş vakitlerini değerlendirmek, günün karmaşası ve yorgunluğunu az da olsa atabilmek için kullandığı, çeşitli eğitim videoları ile kendilerini geliştirdikleri, yeri geldiği zaman bir çizgi film kanalı, yeri geldiğinde bir sinema filmi kanalı, yeri geldiğinde bir dizi kanalı, yeri geldiğinde ise bir talk show programı olarak kullanılabilen mükemmel ötesi bir sistemdir. YouTube’da para kazanmak için sadece video hazırlamak zorunda değilsiniz, canlı yayın yaparak dahi para kazanabilirsiniz. Aslına bakıldığında YouTube üzerinden para kazanmanın bir çok yolu var, sizin burada yapmanız gereken asıl şey, hangi yöntemi ya da yöntemleri kullanarak gelir elde etmeyi istemenizdir.

YouTube’dan para kazanmanın en popüler yolu tabi ki videolarda gösterilen AdSense reklamlarıdır. Bu reklamlar bir çok YouTuberı zenginlik noktasına getirmiştir. Bu işin gerçekliğini buradaki haberden de görebilirsiniz.

YouTube’dan para kazanmanın diğer bir yolu ise bir çeşit SEO çalışmasıdır. Örneğin arama popülaritesi yüksek olan bir konu hakkında kaliteli bir video hazırlayıp, Google’da ilk sıralara çıkabilirsiniz. Bu da çok tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte, şahsen kullandığım bir metot olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca bu basit yöntemden nasıl para kazanacağınız öğrenmek için OnlineDarphane V5.00‘ın #12 Numaralı Eğitim Bölümü‘ne göz atabilirsiniz.

YouTube’dan para kazanmanın diğer bir yolu ise canlı yayınlar yapmaktan geçiyor arkadaşlar. Yukarıdaki habere göz attıysanız, bu arkadaşların canlı oyunlar oynayarak dünyanın parasını kazandığını görebilirsiniz. Yukarıdaki paragraflarda da dediğim gibi, YouTube’dan para kazanma şansınız çok fazla, yapmanız gereken tek şey, hangi yöntemi seçeceğinizdir diyerek son yöntemimize geçiyorum arkadaşlar…

 

Ev & Arsa Yatırımı ile Zengin Olma Yollarını Deneyin!

Ev Arsa Yatırımı ile Zengin Olma Yolları

Son yöntemimiz kulağa biraz tuhaf gelecek ama bu yöntemi kullanan kişi sayısı sandığınızdan çok daha fazla. Çünkü ev ve arsa yatırımı yaparak zengin olan o kadar çok kişi var ki şu hayatta, ne desem bilmiyorum…

Ev & Arsa Yatırımı ile Nasıl Zengin Olunur?

Olay basit aslında çok fazla kafa yormaya gerek yok. Kenarda biriktirdiğiniz üç beş kuruşla bir ev peşinatı ya da bu birikime uygun bir arsa alarak 3-5 sene içerisinde çok farklı konumlara gelebilirsiniz. Bu şekilde yatırım yapan bir çok tanıdığım var ve aldıkları evlerin ya da arsaların değerleri asla azalmadı, her geçen gün yükselerek devam etti.

Evet biliyorum, ev için hatırı sayılır bir sermaye gereklidir ama arsa için böyle bir şeye gerek yok. 10 Bin TL‘ye de arsa bulmak mümkün 100 Bin TL‘ye de. Buradaki amaç vakit kaybetmeden hemen bir şeyler sahibi olmaktan geçiyor. Bugün 30 Bin TL‘ye aldığınız bir arsayı, 3-5 sene sonra en az 50 Bin TL‘ye kolaylıkla satabilirsiniz.

Aslında bu yöntemi ev ya da arsa borsası olarak görebilirsiniz. Aldığınız ev ya da arsalar aslında hep aynı yerde duruyor. Değişen tek şey, mülkiyetinizin değer oranıdır. İstanbul vb. büyük şehirlerde arsa almak oldukça zor bir durumda olduğu için, artık hemen hemen herkes İstanbul dışında köy ya da tarla dediğimiz yerlerden yatırım amaçlı mülkiyetler alıyor. Aradan belli bir zaman geçtikten sonra da bunları satıyor. İşin özüne girecek olursak yapılan tek şeyin al-sat olduğunu açıkça görebiliriz. Maalesef bu düzeni değiştirmek için elimizden bir şey gelmiyor. Gelmediği için de el mahkum biz de bu düzenin bir parçası olma durumunda kalıyoruz. Bununla ilgili Hürriyet’te yer alan habere ulaşmak için tıklayınız.

Eğer yukarıda anlattığım internet üzerinden zengin olma yöntemleri size uygun değilse, bu yöntem üzerine yoğunlaşmanızın sizin yararınıza olacağı düşüncesindeyim…

 

Zengin Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kıymetli dostlarım, şimdilik sizlere anlatabileceğim yöntemler maalesef bunlarla sınırlı. İlerleyen zamanlarda bu makaleyi güncellemeyi ve Allah izin verdiği sürece geliştirmeyi amaçlıyorum. Bunu yapabilmem için, bana paylaşımlarınızla ya da yorumlarınızla destek olmanız gerekiyor. Saniyeler içinde bu makaleyi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir veya bir kaç cümle ile yorum alanından düşüncelerinizi belirterek, bana ciddi anlamda destek olabilirsiniz. Bu makaleyi hep birlikte geliştirmemiz gerek sizler için, gerekse sizden sonra bu cümleleri okuyacak olan ziyaretçilerimiz için oldukça önemli bir durum teşkil ediyor…

Toparlayacak olursak arkadaşlar, bu makalemde sizlere internet üzerinden nasıl zengin olabileceğinizi, hangi adımları uygularsanız bir yerlere gelebileceğiniz, bir şeyler sahibi olabileceğinizi açıklamaya çalıştım. Burada anlattıklarımın çok daha fazlasını OnlineDarphane V5.00‘dan öğrenebilirsiniz diyerek makalemi sonlandırıyorum. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum, umarım size faydalı olabilmişimdir…

OnlineDarphane V5.00

OnlineDarphane V5.00 Eğitiminden Yararlanmak İçin Tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.