Eski 2. İkinci El Eşyaları Satarak İnternetten Para Kazanma Yolları

Bugün size evinizde, sağda solda işe yaramayan uzun süredir kullanmadığınız eski eşyalarınızı satarak internetten para kazanma yollarını öğreteceğim. Bu yolları bir çoğunuz zaten biliyorsunuz ama ben yine de en başından itibaren çeşitli platformlar aracılığı ile bildiğim her şeyi anlatmaya çalışacağım.

Bilindiği üzere artık internetin kullanılmadığı bir kitle iletişim cihazı yok denecek kadar azdır. Evdeki LCD TV’lerden tutunda elimizdeki akıllı telefonlara kadar her an internete bağlı olarak yaşamaktayız. Bu durum çoğu zaman bizim için sakıncalı olsa da faydalarını da görmezden gelmemiz pek doğru olmayacaktır. Bugün her bir internet kullanıcısı internetten para kazanabilir duruma gelmiştir. Bunun için bir çok para kazanma yolu bulunmaktadır, bu yolları sitemizdeki diğer makalelerimde bulabilirsiniz. Ben makalemin konusuna sadık kalacağım ve size evinizde kullanmadığınız eski eşyalarınızı internet üzerinden nasıl satabileceğinizi anlatacağım. Bunun yanı sıra bu siteye özel olarak hazırlanmış oldukça farklı para kazanma yöntemleri ile size sıra dışı kazanç olanakları göstereceğim.

Hadi artık yavaş yavaş başlayalım işte size “eski 2. ikinci el eşyaları satarak internetten para kazanma yolları“…

  • İlk sitemiz tahmin edeceğiniz üzere Gittigidiyor.com!

Gittigidiyor Logo

Gittigidiyor.com, bir eBay iştiraki olup, eBay ağının Türkiye’de faaliyet gösteren resmi internet sitesidir. Gittigidiyor’da herhangi bir internet kullanıcısı ürün alım-satımı yapabilir. İstediğiniz herhangi bir ürünü bu site üzerinden yine uygun gördüğünüz fiyattan satışa sunabilirsiniz.

Gittigidiyor.com’a ulaşmak için tıklayınız.

 

 

  • İkinci sitemiz ise Sahibinden.com!

Sahibinden Logo

Sahibinden.com kendi bünyesinde ödeme barındırmayan bir alışveriş sitesidir. Bu site daha çok ilan üzerine hizmet vermektedir. Elinizde bulunan bir eşyayı, bu site üzerinden oldukça kolay bir şekilde pazarlayabilirsiniz. Sizden herhangi bir ücret vb. istemez. Son derece kullanışlı ve basit bir arayüzü vardır. Bununla birlikte eşyalarınızı eklerken, tıpkı bir siteye üye oluyormuşçasına adımları birer birer geçebilirsiniz.

Sahibinden.com’a ulaşmak için tıklayınız.

 

 

  • Üçüncüsü ise Letgo.com!

Letgo Logo

Letgo.com sadece 2. el eşyaların alım-satımı üzerine kurulan bir internet sitesidir. Yalnızca bu tür bir alışveriş hizmeti sunduğu için kısa zaman içinde oldukça popüler hale gelmiştir. Kullanım arayüzü de oldukça basittir. Öyle ki neredeyse tüm kanallarda reklamları dönüyor diyebilirim. Diğer sitelerin aksine bu internet sitesi sadece cep telefonlarında kullanılmaktadır. Yani letgo.com üzerinden eşya satmak istediğinizde cep telefonunuzdan eklemeniz gerekmektedir. Bu da bu işi çok daha basit hale getirmektedir.

Letgo.com’a ulaşmak için tıklayınız.

 

 

  • Dördüncüsü de Gardrops.com!

Gardrops Logo

Gardrops.com özellikle bayan arkadaşların oldukça rağbet ettiği ve neredeyse tamamını oluşturduğu bir internet sitesi diyebilirim. Yeni yeni popüler olan bir site ama güvenli.. Letgo.com ile benzer özelliklere sahip, en belirgin farkı adından da anlaşılacağı üzere Gardrop yani giyim üzerine olması. Elinizde kullanmadığınız, yıllardır sağda solda duran ve atmaya bir türlü kıyamadığınız kıyafetlerinizi bu site üzerinden kolaylıkla satışa sunabilirsiniz. Sistemin güzel yanı ise güvenli alışveriş sistemi içermesi, tıpkı gittigidiyor.com’daki gibi hem alıcıyı hem de satıcıyı koruyan bir sistemi bulunmakta. Eğer elinizde biriktirdiğiniz ve yukarıda da dediğim gibi atmaya kıyamadığınız eşyalarınız varsa bu site üzerinden paraya çevirebilirsiniz.

Gardrops.com’a ulaşmak için tıklayınız.

 

 

  • Beşinci ve sonuncusu da Parakazanmayollarim.com!

Para Kazanma Yolları

Yani şu an içinde bulunduğunuz bu site 🙂

Yukarıdaki yöntemlerin hiçbiri size göre değilse, tamamen sitemize özel olarak hazırladığım para kazanma yollarını deneyebilirsiniz. Bu yollar yukarıdaki gibi belirli alanlara sıkıştırılmış değil, tam tersine oldukça geniş çeşitliliği olan ve ağırlıklı olarak internetten para kazanma yollarını hedefleyen farklı kazanç yöntemleridir. Bu yöntemlere ulaşmak için yapmanız gereken şey ise hepsinden çok daha basit 🙂 Hemen bir kaç satır aşağıda yer alan yöntemlerimizden istediğinizi seçin ve hemen uygulamaya geçin! Hepsi bu kadar 😉

Bir sonraki para kazanma yolları hakkındaki makalemizde görüşmek üzere bol kazançlar.

“Eski 2. İkinci El Eşyaları Satarak İnternetten Para Kazanma Yolları” hakkında 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir