Goomass ile Para Kazanma Yolları

Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti

Goomass ile para kazanma yolları isimli makaleme hoş geldiniz arkadaşlar. Bu makalede Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti‘ni tanıtmaya çalışacağım. Goomass’ı derinlemesine inceleyip sizlere bu ürün ile para kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Malumunuz kış yaklaştı, kışın yakacak derdi faturaları neredeyse iki katına çıkartıyor. 300 TL olan faturaların toplamı kış aylarında 500 – 600 TL’yi bulabiliyor. Bu gibi durumlar bizlerin ister istemez ek kazanca yönelmemize sebep oluyor dersem yanlış olmaz herhalde.

Bu gibi durumlarda elimizdeki imkanları değerlendirmeyi iyi bilmeliyiz. Evimizde, işimizde, yolda cebimizde kısacası gittiğimiz her yerde internet isimli bir nimet var. Peki ama bu nimetten para kazanmayı hiç düşünüyor muyuz acaba? İnterneti kullanan kaç kişi, bu alandan para kazanma arayışına giriyor gerçekten merak ediyorum, günde kaç kişi para kazanmanın yolları hakkında araştırma yapıyor gerçekten büyük bir merak konusu. (Gerçek rakamlar olmasa da Google Adwords Anahtar Kelime Aracı ile fikir elde edilebilir.)

Bizler bazı şeyleri erkenden fark eden ve ailemiz ve de kendimiz için bir şeyler yapmaya çalışan insanlarız. Yani bugün burada bu yazıları okuduğunuza göre, “internetten para kazanma yollarını” araştırdığınızı ve kendinize bir kazanç yolu aradığınızı biliyorum. Bunun en güzel yollarından birisi de Goomass internetten para kazanma kiti’dir.

Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti Nedir?

Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti

Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti

Goomass internetten para kazanma kiti: “Orçun Oruç AYKAÇ” ve “Cüneyt Seçkin AYKAÇ” tarafından, 2010 yılında hazırlanan ve 2011 yılının ilk aylarında satışa sunulan, internetten para kazanmanın yollarını A-dan Z-ye, 7-den 70-e herkesin anlayabileceği şekilde insanlara sunan bir eğitim programıdır. Bu eğitim programının bugün ki fiyatı KDV dahil 98 Türk Lirasıdır.

Şunu açıkça söyleyebilirim ki, Goomass Kiti bana göre gelmiş geçmiş en iyi internetten para kazanma yolları öğreticisidir. Bugüne kadar bundan iyisini ne gördüm ne de duydum. Herkes kendince insanlara para kazanma yollarını öğrettiklerini sanıyor ama sadece Goomass gibi bir kaç eğitim sitesi bu işi gerçekten yapabiliyor.

Gerek internetten para kazanma yolları olsun, gerek web site kurulumu olsun ve gerekse para harcamadan para kazanmanın yollarını keşfetmek olsun, kısacası ihtiyacınız olan ne varsa Goomass internetten para kazanma kiti’nde fazlasıyla bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Goomass ile internette yaptığım araştırmalar sonucunda hiç bir şikayete rastlamadım. Öyle derinlemesine bir araştırma yapmadım fakat, bu ürün ile ilgili ne okuduysam hepsi olumlu yönde ve tavsiye niteliğindeydi. Goomass bu işi gerçekten çok iyi yapıyor. Gönül rahatlığı ile buraya tıklayarak Goomass’ı satın alabilir ve internetten para kazanma yollarını öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Şimdi de sizlere Goomass Kitinin içerdiği eğitimleri kısaca anlatmak istiyorum.

Goomass Kiti ile İnternetten Para Kazanma Yolları

Hiç şüphe yok ki, Goomass Kiti satış ortaklığı referans alınarak hazırlanan bir eğitim programıdır. Yani öncelikli hedefi her üründe olduğu gibi satış ortaklığı sistemi ve satış ortaklığı ağları‘dır. Şimdi maddeler halinde Goomass Kitinin içeriğini görelim.

 1. Satış Ortaklığı yani Affiliate Marketing Eğitimi: Bu eğitim, Goomass Kiti’nin temelini oluşturuyor diyebiliriz.
 2. ClickBank Eğitimi: Dünyanın en büyük dijital satış ortaklığı ağı olan ClickBank’ı en iyi şekilde Goomass Kiti’nden öğrenebileceğini gayet net bir şekilde söyleyebilirim.
 3. Amazon Associates Eğitimi: Türkiye’de belki de sadece Goomass Kiti’nde bulabileceğiniz bir eğitimdir. Amazon.com üzerinden para kazanma yolları anlatılmaktadır.
 4. XTicaret Eğitimi: Türkiye’nin ilk yerli satış ortaklığı ağı olan XTicaret.com‘dan nasıl para kazanılacağı en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır.
 5. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi: Bir çok kişinin binlerce lira harcayıp web sitelerini arama motorlarında yükseltmeye çalıştığı oluşumu, siz bu eğitim ile elde etmiş olacaksınız.
 6. Google Adwords Eğitimi: Google’ın arama motorlarında ve yayıncı ortaklarında reklam vermek için hazırlanan ve bir çok püf noktaya değinilen eğitimdir.
 7. Yazarak Para Kazanma Eğitimi: Sadece yazı yazarak para kazanmak nasıl olurdu? İşte eğitimin bu bölümünde tam olarak bu anlatılıyor, yazı yazarak para kazanmaya hazır olun! 🙂
 8. Niş Pazar Avcısı Eğimi: Bu eğitimi ben yine ilk kez Goomass Kiti’nde gördüm diyebilirim. Bu eğitim ile neler yapabileceğinizi bir bilseniz, bir dakika bile kaybetmeden hemen işe başlardınız…

Kısacası arkadaşlar, Goomass ile sınırlarınızı siz belirlersiniz. Öncelikle her şeyin Rab’bimizden geldiğini bir kez daha hatırlayalım, “O” istediği müddetçe Goomass Eğitim Kiti sayesinde ne kadar çok para kazanmak isterseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz…

Goomass gerçekten müthiş bir para kazanma eğitmenidir. Kim ne derse desin, ne söylerse söylesin, internetten para kazanma yollarını öğrenmek isteyen birisi mutlaka ama mutlaka Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti ile işe başlamalıdır.

 • İnternetten para kazanma yollarını öğrenmek mi istiyorsun?
 • O halde Goomass Kiti ile hemen öğrenebilirsin!
 • İnternette zengin olmak mı istiyorsun?
 • Cevap basit, Goomass Kiti!
 • Benim yükseklerde gözüm yok, kendime bir ek iş bulayım, faturalarımı yatıracak kadar ek gelirim olsun mu diyorsun?
 • E cevabı biliyorsun, Goomass!…

Bu kadar anlatımdan, tanıtımdan sonra artık sizleri Goomass İnternetten Para Kazanma Kiti’ne yönlendirme vakti geldi. Umarım bu eğitim için size faydalı olabilmiş ve aklınızdaki endişeleri az da olsa giderebilmişimdir.

Beni takip etmek isterseniz, hemen sitenin sağ tarafında bulunan araçlardan takip edebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın, bir sonraki makalede görüşmek üzere, sağlıcakla kalın!

Hüseyin Kanmaz

GOOMASS İNTERNETTEN PARA KAZANMA KİTİ’NE
BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ!

“Goomass ile Para Kazanma Yolları” hakkında 3 yorum

 1. Kibar Gençtürk

  Bende, ögrenmek istiyorum, size soru sormak için ulaşmam mümkünmü nasıl, ücretsiz kursunuza kayıt olabilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir