İçeriğe geç

İlaç Mümessili Olarak Para Kazanma Yollarını Denediniz Mi?

Herkes işsiz işsiz ortada dolaşıyorum diyor ama kimse gireyim bir işe de az da olsa evime ekmek götüreyim, para kazanma yollarını araştırayım demiyor, tabi ki istisnalar hariç. Herkes iyi bir iş arıyor, yıllarca bende aradım ama bulamadım çünkü yok öyle bir iş. Mevcut bulunduğun işin her zaman daha iyisini istediğin ve isteyeceğin gerçeği her zaman seni mahvediyor. Bu durumda ne yapmak lazım bunun üzerine konuşmak istiyorum biraz…

Neden Her Zaman Daha İyi Bir İşte Çalışmak İstiyoruz?

Çünkü insanoğlunun doymak bilmeyen nefisi her zaman daha iyisini ister, bir ülkenin başkanı, iki ülkeyi yönetmek ister sonra üçüncü ve dördüncüyü aldığı zaman dünyayı yönetmek ister, sonra ayı ve marsı ister, sonra galaksiyi ister. İster de ister, bu istemeler maalesef hiç bir zaman bitmez. Öyleyse bu isteklerimize bir son verip önümüze bakmak bize çok şey kazandırır düşüncesindeyim. Ben yıllar önce iyi bir iş aramaktan vazgeçtim, Elhamdülillah buldum ama çok daha iyi işlerde çalışmak istesem, zamanla bunları da başarabileceğime, daha çok para kazanabileceğime inancım halen oldukça yüksek, ama yoruldum artık. Çok şükür mevcut düzene göre iyi şartlarda bir işte çalışıyorum ve Rab’bime şükürler olsun ki kimseye minnet etmiyorum.

Aklıma farklı bir fikir geldi ve sizinle paylaşmak istedim. İlaç mümessili olarak çalışmak çok mu zor bir şey?

Nasıl İlaç Mümessili Olunur?

İlaç Tanıtım Mümessili Olarak Para Kazanmak

İlaç Tanıtım Mümessili Olarak Para Kazanmak

Bu konuda ileri derecede bir bilgim yok ama yakın çevremden edindiğim tecrübelerle sizi az da olsa fikir sahibi yapmaya çalışacağım. Sevgili arkadaşlar, diyoruz ya hep iş yok iş yok, arıyorum arıyorum ama bir türlü istediğim gibi bir iş bulamıyorum. Çünkü sen de ben de yattığımız yerden para kazanmak istiyoruz, kolay yoldan para kazanmak istiyoruz ama bunun mümkün olmadığını ve belli bir emek harcamadan da asla mümkün olamayacağını defalarca yazdım, makalelerimde dile getirdim. Bu yüzden bu konuyu bir kez daha kapatıyorum ve kolay para kazanma yolları hakkında eğer bir hayaliniz varsa olabildiğince ertelemenizi istiyorum.

Gelelim asıl konumuza, ilaç mümessilliğine… Bu iş için elit insanlar seçilir evet doğru ama senin elit insanlardan ne farkın var diye sorduğumuz hiç bir fark gösteremezsin bana, sadece bahane üretirsin. Yok efendim onlar öyle giyiniyor, yok efendim bunlar böyle konuşuyor, yok efendim onların çevresi şöyle geniş, böyle geniş diye bin bir türlü bahane üretirsin bana. Bunların hepsi senin kendince uydurduğun bahanelerden başka hiç bir şey değil sevgili dostum. Para kazanmayı gerçekten istediğin zaman seni tutabilecek kişiler ne yapsalar başarıya ulaşamazlar. Bu yüzden bu ön yargılarından olabildiğince uzak dur ve kendinle barışmanın yolunu dene! Sanıyor musun ki bu kişiler, yukarıda saydığımız özellikleri anne karnında öğrendi? Hepsi kendini geliştirdi ve para kazanmak için ellerinden geleni yaptı, kendilerine baktılar, okudular, yazdılar, çizdiler. Her daim kendilerine yatırım yaptılar, sen ise kendi kendini küçümseyerek hayıflandın ve kendine acıdın. Sonuçta sen kaybettin onlar kazandı, bunun apaçık bir gerçek olduğunu sen de ben de çok iyi biliyorum çünkü ben de şu an senin durumundayım. Kendimi geliştirdim ve şu an senin gibi binlerce kişiye bu şekilde makaleler yazıyorum. Bunu sende yapabilirsin, sana bu konu hakkında ciddi şekilde yardım etmemi istiyorsan iletişim sayfasından benimle irtibata geç sevgili dostum!

Gelelim gelelim diyoruz ama bir türlü ilaç mümessilliği konusuna gelemiyoruz, böyle gidersek de gelemeyeceğiz…

Ya da düşündüm de bunu tüm detayları ile bir sonraki makalede anlatmak çok daha iyi olacaktır. Merak etme, makaleyi hazırladığım da buraya bağlantısını ekleyeceğim sevgili dostum! Önceki makalemde ise “E-Kitap Yazmak İçin Hangi Bilgilere İhtiyacımız Var?” bunlara değinmeye çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.