İçeriğe geç

Kolay Yoldan Para Kazanmayı Neden Bu Kadar Çok İstiyoruz?

Soruyorum sana sevgili dostum, neden kolay yoldan para kazanmak istiyorsun? Cevabını aslında biliyorum, çünkü bende aynı şeyi yapmaya çalışıyorum, kolay yoldan para kazanmaya… Bunu yapıyor muyum yapamıyor muyum zaman gösterecek ama hep birlikte şimdi kolay yoldan para kazanmayı neden bu kadar çok istiyoruz bunu tartışmak istiyorum bugün!

İnternetten Kolay Yoldan Para Kazanma!

Bu başlığı senin gibi nerede görürsem göreyim hemen atlıyorum acaba gerçekliği var mı diye! Bildiklerimin yanında bana bir şeyler katabilecek mi diye hep bir merakla, okumadığım yazı, gezmediğim web sitesi kalmadı diyebilirim.

  • Sonuç ne oldu dersiniz?
  • Evet kolay yoldan para kazanmak, ileri seviyeye taşıyacak olursak kolay yoldan zengin olmak bile mümkün ama zamanla 🙂

Şu bir gerçek ki, kimse kimseye durduk yerde para vermez, herkesin her şey de bir çıkarı mutlaka vardır. Ben bu yazıları yazıyorsam benim de bu işten bir çıkarım mutlaka vardır. Yoksa gecenin bir yarısı yatağımdan kalkıp neden bu cümleleri yazmak için kendimi yırtayım ki? Bu yüzden arkadaşlar, kolay yoldan para kazanmak için önce ciddi ve sıkı bir çalışma içine girmek gerekiyor, tıpkı benim şu an yapmaya çalıştığım gibi… Allah izin verir de işleri İnşaAllah rayına oturtabilirsem o zaman bende internetten artık kolay yoldan para kazanıyorum diyebilirim.

Kolay Yoldan Para Kazanmak

Kolay Yoldan Para Kazanmak

İnternet üzerinde bir çok para kazanma yolu var, bunlar ne tuhaftır ki halen ısrarla kullanılmaya devam ediyor. İnternet sürekli olarak kendini yeniliyor ve insanlara yeni para kazanma yolları, yeni kazanç kapıları oluşturuyor. Ama bizim insanımız bu gelişmelerden bi haber, halen işe yaramaz saçma sapan metotlar ile çaresizce internetten para kazanmaya çalışıyor. Bu insanları birilerinin uyarması gerekiyor, herkes her zaman başarılı olamayabilir ama bunun için de kendimizi yeyip bitirmemize gerek yok! Kendimize bir iş modeli seçeriz, bunun için yapılması gerekenleri yapmaya çalışırız, olursa ne mutlu, olmazsa da canımız sağ olsun deyip geçeriz, geçmemiz gerekiyor da zaten.. Ama işler maalesef bu şekilde ilerlemiyor, üzüntü ve hayal kırılığı ile birleşince işler çok fazla değişiyor, farklı bir boyut kazanıyor! Çünkü bu insanın doğasına aykırı, insan yenilmeyi hiç bir zaman hazmedemez, yenilen pehlivan hiç bir zaman güreşe doymaz, doyamaz, bu bizim yaradılışımızda var! Bu yüzden başarıya ulaşıncaya kadar amansızca çalışıyoruz, gün geliyor bir de bakmışız istediğimiz yerdeyiz, artık yaptığımız işte hevesimiz kalmıyor, eskisi kadar önem vermiyoruz ve dişimizle tırnağımızla geldiğimiz yerden kendi umursamaz ve sorumsuz davranışlarımız yüzünden al aşa ediliyoruz.

Bu anlattıklarım benim başıma geldi dostum! Senin başına gelmesini istemem, bu yüzden eğer günün birinde önemli yerlere gelirsen bu söylediklerimi sakın unutma! Çok şükür halim vaktim iyi derecede yerinde, bir çok kişinin hayalindeki hayatı yaşıyorum Rab’bimin izniyle ama o kolay para kazandığım günleri halen çıkartamıyorum aklımdan, hele hele internet üzerinden kolay yoldan kazandığım paraları… O duyguyu sadece yaşayanlar bilir, ne demek istediğimi ancak kolay yoldan para kazanmaya başladığın zaman anlarsın!

Kolay Yoldan Para Kazanmak için Ne Yapmalıyız?

İyi güzel hoş anlatıyorsun da kolay yoldan para kazanmak için neler yapmalıyız hiç açıklamıyorsun dediğini sanki işittim 🙂 Merak etme dostum her şeyin bir yeri ve zamanı var açıklayacağım..

Şu an sana önerebileceğim tek yol, blog yazarak para kazanma yoludur. Bu yol sayesinde sadece bloguna içerik girerek para kazanabilirsin! Üstelik blogger.com’dan açacağın basit bir blog ile bunu kolaylıkla hayata geçirebilirsin! Çok daha detaylı bilgi almak istersen, bu işin eğitimini veren blogkazanclari.com‘u önerebilirim. Bu sitede blog yazarak para kazanmak için ihtiyacın olan tüm eğitimi bulabilirsin!

Temel mantık kısaca şu şekilde işler:

  1. Blog açmak için öncelikle kendine bir konu seçersin.
  2. Daha sonra ister ücretli, istersen de ücretsiz şekilde bir blog açarsın.
  3. Yavaş yavaş ama düzenli olarak içerik girersin. Haftada birse, haftada bir; ayda birse, ayda bir..
  4. Google seni yavaş yavaş fark etmeye ve ziyaretçi göndermeye başlar.
  5. Gönderdiği bu ziyaretçiler ile iletişim kurmak, yani empati kurarak onlara blogunu sevdirmek senin elinde.
  6. Daha sonra da gelsin paralar!

Çok daha fazla detay için yukarıda linkini verdiğim siteyi mutlaka incelemelisin, tüm detaylar bir bir anlatılıyor.

Kolay para kazanma konusundan çıktık ve nerelere geldik, iyi de oldu aslında uyku tutmuyordu bugün beni. İçimi döktüm sana 🙂 İnşaAllah fazla sıkmamış ve yardımcı olabilmişimdir aradığın konu hakkında. Dediğim gibi kıymetli dostum, şu an en popüler kolay para kazanma yolu, blog yazarak para kazanma yoludur. Kısa zaman içinde seçtiğin konuda lider konuma kadar yükselebilirsin. Ve yine dediğim gibi bunun eğitimini alman kesinlikle şart. Eğitim olmadan olmuyor, olsaydı herkes kolaylıkla para kazanırdı ama bunu belli başlı insanlar dışında kimse yapamıyor! Bu yüzden yukarıdaki eğitime şöyle göz ucuyla dahi bi’ baksan faydasını mutlaka görürsün diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.