İçeriğe geç

Para Kazanma Yolları Hakkında Neden Başarısız Oluyoruz?

İnternetten para kazama yolları hakkında neden bir türlü başarıya ulaşamıyoruz hiç düşündün mü? Ben çok düşündüm ve yıllardır yaptığım bazı yanlışları burada seninle paylaşmak için bu makaleyi yazdım, okumaya ne dersin? 🙂

Uzun yıllardır internetten para kazanmaya çalışan ve bir şekilde bunu başarabilen az sayıdaki insanlardan olduğumu düşünüyorum. Bu zamana kadar çok fazla internetten para kazanma yolu denedim, halen de devam ediyorum bu denemelere. Çalışmalarımı genişletmek ve işlerimi büyütmek için gece yarılarına kadar bilgisayar başında kalıyorum. Şunu açık ve net bir şekilde söylemek istiyorum, istikrarsızlık bu işin en büyük düşmanı ve bir de ne yapacağına tam olarak karar verememek. Yaptığım yanlışları şimdi sana bir bir sıralamak istiyorum.

  • Hangi para kazanma yolu ile internetten para kazanmak istediğine karar ver!

Şu an internet üzerinde onlarca para kazanma yolu bulunmakta. Bunların sadece biri veya bir kaçı sana uyabilir. Aynı şey benim içinde geçerlidir, satış ortaklığı ile para kazanmaya meyilliysen satış ortaklığına devam et. Satış ortaklığının yanında Google üzerinden para kazanma konularına meraklıysan bunu da dene. Ama sakın üçüncü bir para kazanma yoluna girme çünkü başarılı olamazsın! Hepsine birden yetişemezsin.. Ben ne yaptım, hepsine birden saldırdım ve sonuç hüsranla bitti. Şimdi sadece satış ortaklığı ve Google üzerine çalışmalar gerçekleştiriyorum.

  • Kendine bir plan, proje hazırla ve buna sadık kal!

Bu da yukarıdaki gibi önemli bir kural çünkü kendine verdiğin sözü tutmazsan kendine saygınlığını kaybedersin ve bir süre sonra yaptığın işe de saygın kalmaz. Sen bile kendi işine saygı göstermezken, başlarının göstermesini bekleyemezsin. Bunlarla ne demek istediğimi kolaylıkla anlayabilirsin ama ben yine de neler yapman gerektiği hakkında önemli bilgiler vermek istiyorum.

Para Kazanma Yolları ve Başarı

Para Kazanma Yolları ve Başarı

Bak sevgili dostum, internet üzerinden para kazanma yollarını çok iyi şekilde araştırmalısın, herkes sana benim gibi nasihat vermez. Şunu denersen böyle zengin olursun, bunu yaparsan şu kadar zamanda parayı bulursun der ve seni mutlaka çıkarı olan şeylere yönlendirir. Bu hemen hemen tüm para kazanma sitelerinde böyledir. Bunun nedeni ise basittir, sen zaten hiç bir araştırma yapmıyorsun, insanlar senin araştırma yapmadığını, yapmayacağını bildiği için sana dayatmak istediklerini kolaylık dayatıyorlar ve sende büyük bir para kazanma hırsı ile bunların söylediklerine balıklama olarak dalıyorsun. Böyle olmaz, bu benim zamanında yaptığım en büyük hatalardan birisi. Hali hazırda çok güzel paralar kazanıyorken, her yolu denemeye kalkmam bana çok pahalıya patladı. Neyse ki çok şükür halimiz vaktimiz yerinde, durumları düzelttik Elhamdülillah!

Para kazanma yolları üzerine sana benim de uyguladığım ve en çok para kazandığım iki yöntemden bahsedeceğim, bunları zaten biliyorsun söylemeye pek gerek duymuyorum ama yine de farklı sayfalarda, farklı arayışlar içine girmeni istemiyorum. Seni yönlendireceğim bu iki yol üzerinden sende kolaylıkla para kazanmanın yollarını öğrenebilir ve internet üzerinden para kazanmaya başlayabilirsin. Unutmaman gereken en önemli şey bu iki modelin sana uyup uymayacağıdır. Ben kendimce bu yolları yakın buluyorum ve çalışmalarıma bunlar üzerinden devam ediyorum. Sana da çekici gelebilir ya da tam tersi bir durum oluşur, bu yöntemlerden nefret bile edebilirsin.

  • Neyse sevgili dostum, ilk yöntem tahmin edeceğin üzere satış ortaklığı sistemidir. Bu sistem halen Türkiye’de bir çok kişi tarafından uygulanan ve çok kişinin ekmek yediği bir kazanç yoludur. Nasıl yapıldığını öğrenmek için tıkla!
  • Diğer yöntem ise, son zamanlarda çokça yaptığım ve oldukça severek yaptığım blog yazarak para kazanma yoludur. Bu yol sayesinde de çok güzel paralar kazanman mümkündür. Nasıl yapacağını öğrenmek için de buraya tıklayabilirsin!

Bu iki yöntemi bi incele derim, eminim ki sana bir çok faydası olacaktır. Bağlantılarını verdiğim adreslerden, bu iş modellerinin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsin…

Başarabilirsin dostum, yeter ki bu işe olan inancını ve kendine olan saygını kaybetme! Ben kendime bir program yaptığım için gene gecenin bir yarısı kalktım ve senin için bu cümleleri yazdım. Çünkü kendime duyduğum bir saygım ve aileme karşı sorumluluklarım var. Kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın, ben ailem için varım onlar da benim için…

İnternet denilen bu müthiş nimetten para kazanmak yerine neden her ay bunun için para ödüyorsun ki? Gösterdiğim yollar sayesinde kendine yeni kazanç yolları da oluşturman pek ala mümkün, aslında bu iki yol senin ufkunu hiç ummadığın şekilde açabilir ve sana tarifi imkansız duygular hissettirebilir. Denemek lazım işte dostum, denemek… Olmayacağını da bilsen denemelisin, ya olursa diye denemek için değil, “en azından denedim ve içimde kalmadı” demek için denemelisin, yoksa böyle burada yazılanları okumakla pek bir şey olmaz, olmuyor, bir şekilde harekete geçmen lazım.

Selam ve saygılarımla sevgili dostum, umarım bu cümlelerden sonra kendini daha iyi hissediyorsundur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.