İçeriğe geç

Para Kazanmanın En Kolay Yolu Belki De Kitap Yazmaktır!

Para Kazanmanın En Kolay Yolu Belki De Kitap Yazmaktır!

Para Kazanmanın En Kolay Yolu Belki De Kitap Yazmaktır!

Herkes kolay yoldan para kazanma peşinde, herkes ulan acaba ne yapsam da yorulmadan kolay bir şekilde para kazansam diye aranıp duruyor! Hemen söyleyeyim, yok öyle bir yol! Kızma, biliyorum şu an seninle dalga geçtiğimi ve o kıymetli vaktini aldığımı düşünüyorsun ama yapmıyorum, senin için belki de hiç düşünmediğin bir fikirle karşındayım bu sefer, kitap yazmak… Bu söylediğimi sakın e-kitaplarla karıştırma, bildiğimiz misss gibi kağıt kokan o kitaplardan bahsediyorum.

Kitap Yazarak Kolay Yoldan Para Kazanılır Mı?

Kitap Yazarak Kolay Yoldan Para Kazanılır Mı?

Kitap Yazarak Kolay Yoldan Para Kazanılır Mı?

Halen ısrarla, acaba kitap yazarak kolaylıkla para kazanabilir miyim diye sorduğunu biliyorum, yapma bunu çünkü ısrarla söylememe rağmen halen kolay yoldan para kazanma peşine düşüyorsun, yapma güzel kardeşim, yapma canım arkadaşım. Büyük işler hiç bir zaman kolay olmamıştır, İslamiyet kolaylıkla yayılmamıştır, İstanbul kolay mı feth edildi? Türkiye bu günlere kolay mı geldi? Bir anayasa fırlatmasıyla ülke on yıllarca geri gitti! O yüzden hiç bir şey kolay değil hele ülkemizde hiç kolay değil ama imkansızda değil, birileri yapabiliyorsa sen de yapabilirsin ben de yapabilirim ne var bunda? Tek ihtiyacın olan şey gerçek anlamda seni tetikleyecek bir cesaret…

Yazarlar aslında hiç ummadığınız kadar para kazanırlar. Yaptıkları tek şey kafalarından hikaye – roman üretmek gibi düşünebilirsiniz ama arka planda çok fazla çalışan kişi vardır. Öncelikle bir kitap yazmak elbette kolay değildir, üstelik ne üzerine yazacağınız hakkında hiç bir fikriniz yoksa işler daha da kötü bir hal alabilir. Bu yüzden bu fikir sana şu an çılgınca geliyor farkındayım ama imkansız da değil. Çünkü neden imkansız olsun ki, bunu senden küçük, hatta sana göre çocuk diyebileceğin kişiler dahi yapıyor, sen neden yapmayasın ki?

Kıymetli okurlarım, buradaki amacım sizi saçma sapan şeylerle uğraştırmak değil, internette belki de hiç bir yerde göremeyeceğiniz kadar çok bilgi vermek, sıra dışı işler peşinde koşmanızı sağlamak ve alışıla gelmişliğin dışına çıkarak kalıpları yırtıp atmaktır. Hayatta bize hep aynı şeyleri dayatıp duruyorlar, şu saatte işe gideceksin, bu saatte geleceksin, şu saatte yemek yiyeceksin, bu saatte uyuyacaksın, bunları bi kenara bırakın adamlar utanmadan şu saatte tuvalete gideceksin bile diyorlar. Bu insanları biz tepemize çıkarttık, senin benim gibilerin sırtından zengin olan bu insanlar bizlere iyi davranacağı yerde her geçen gün daha kötü şekilde davranmaya devam ettiler, bizleri her zaman hor görüp değersiz insan muamelesi yaptılar. Bu çok şükür şu an benim için geçerli olan bir şey değil ama geçmişte çok sıkıntılı günler yaşadım. Öylesine yaşadım ki hem de ne evlilik, ne çocuk, ne anne baba, ne kardeş, ne akraba ne de kendime ayıracak vaktim, vakti bıraktım hevesim bile kalmıyordu. Çok şükür geride kaldı bu günler, şu an hali hazırda benim gibi olan binlerce belki de milyonlarca insan olduğunu biliyorum. Bu yüzden bu siteyi açmamın en büyük sebeplerinden birisi öncelikle para kazanmak ve benim gibi para kazanmak isteyen kişilere de kazanmasına aracı olmak. Takipte kalır ve söylediklerimi yaparsanız yani işin ucundan tutarsanız ve ciddi ciddi internetten para kazanma yolları ile uğraşırsanız kısa sürede benim gibi olabilirsiniz. Yok avare avare sosyal medyada vakit öldürüp, oyunlar oynarsanız cebinize internet için ekstra para girmesi gereken yerde daha çok para çıkar bunu asla unutmayın.

Kitap yazarak para kazanma konusu elbette bitmedi, sadece ara verdim, sonraki makalemde devam edeceğim! Bununla birlikte bir önceki makalemde “Anket Doldurarak Para Kazanma Yolları Gerçek Mi?” bunu açık oylamaya sundum, göz atmak istersen faydalı olduğunu göreceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.