İçeriğe geç

Twitter Üzerinden Para Kazanma Yolları

Twitter üzerinden para kazanma yolları, neredeyse önceki makalelerimizde bahsettiğimiz Facebook üzerinden para kazanma yolları ile aynıdır diyebilirim. Aradaki tek ve en önemli fark Twitter sosyal anlamda para kazanılmaya çalışılan en son yer olmasıdır. Yani biraz daha açık konuşmak gerekirse, eğer sosyal platformlar üzerinden para kazanmaya niyetiniz varsa, Twitter sizin son tercihiniz olmalıdır. Çünkü twitter, facebook veya youtube’a göre daha az ziyaret edilen ve sadece bir kaç cümlelik paylaşımlara izin verilen bir platformdur. Twitter üzerine konuşulacak pek bir şey olmadığı için bu makalemi kısa tutmak için elimden geleni yapmaya çalışacağım ve sizi en kısa yoldan twitter ile para kazanma serüveninize hazırlamaya çalışacağım.

Twitter ile Nasıl Para Kazanılır?

Twitterdan Para Kazanma Yolları

Twitterdan Para Kazanma Yolları

Yaptığım araştırmalar sonucu, twitter ile para kazanmak isteyen insanların sayısı çok fazla olmasa da var. Bunlar “twitter fenomeni” olarak adlandırılan ve belli bir takipçi sayısına ulaşan kişiler olmakla birlikte ciddi şekilde emek verilerek, bu işin meyvelerini toplayan kişilerdir. İnternetten para kazanmak için bin bir çeşit yol var diyebiliriz, hem de o kadar çok yol var ki hangi birisini buraya yazacağımızı çoğu zaman düşünmekteyiz. Tabi ki kendimizce ve dinimizce uygun gördüğümüz yöntemler, para kazanma yollarını paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yüzden anlattığımız yöntemlerin bir çoğu birbirine benziyor ancak doğru ve uygun para kazanmanın yolları her zaman önceliğimiz arasında olmalıdır.

Twitter’dan para kazanmak, facebook ile para kazanma ile aynıdır demiştik. Çünkü aynı yöntemleri kullanarak kazanç sağlayacağımız için yapacağımız işlemlerin bir çoğu da aynı olacaktır. Öncelikli hedefimiz her zaman takipçi sayımızı arttırmak olacaktır. Ancak bu şekilde birilerine ulaşabilir ve bir şeyler pazarlayabiliriz. Twitter’dan para kazanmanın aslı da zaten satış ortaklığına dayanmaktadır. Şimdi içinizden, “ulan ne ortaklıkmış ve her şeyin altından çıkıyor” diyorsunuz biliyorum ama bu işler bu şekilde ilerliyor. Eğer sosyal medyadan kazanç sağlamak istiyorsanız mutlaka bir satış ortaklığı yöntemine başvurmanız gerekmektedir. Bunun için ise satış ortaklığı isimli makalemi okumanız yeterli olacaktır.

Biliyorum bu makalemde size fazla yardımcı olamadım ama ilerleyen haftalarda çok daha iyi içerikler sunabilmek için şimdilik bu yazımı sonlandırıyorum ve bir önceki makalemizde, “İnternetten Para Kazanma Yolları Haram Mıdır?” isimli içeriğimize göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.